Vložit inzerát

Manipulant ve výrobě až 37 000Kč - PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s výrobního prostředí nebo skladu? Nechcete pracovat v nocí? Hledáme šikovného a spolehlivého manipulanta do farmaceutické výroby na ranní a odpolední směny.

Naplň práce
* Zajištěni přepravy materiálu mezi skladem a výrobou
* Zaznamenáni údajů do výrobní dokumentace
* Dodržovaní zvýšené hygieny

Pracovní doba: V rámci dvousměnného provozu (6-14h, 14-22h)

Mzda:
Základní mzda 32 000 Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy v průměru 1 000 Kč.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* Zkušenost z výroby nebo skladu
* Zájem o dlouhodobou spolupráci
* Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
* ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 33000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek