Vložit inzerát

FMEA SPECIALISTA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti automotive s působením v ČR hledáme FMEA specialistu!

Vyznáte se ve FMEA postupech a jen tak se FMEA nezaleknete?
Pak hledáme právě Vás!

Co Vás jako FMEA SPECIALISTU čeká?

- Moderování schůzek a vedení týmů FMEA
- Správa a aktualizace FMEA dokumentace, kontrolních plánů a process flow
- Přijímání podnětů z oddělení, Svolávání a metodické vedení PFMEA týmu
- Zajišťování zohledňování požadavků z DFMEA do PFMEA.
- Dohled nad dodržováním pravidel tvorby FMEA
- Účast se globálních PFMEA telekonferencích
- Plnění úkolů na základě interního změnového řízení
- Spolupráce s ostatními odděleními při řešení reklamací, stanovení příčin, nápravných opatření a jejich řešení
- Provádění LPA
- Podpora při interních auditech a auditech třetích stran
- Zpracovávání a vydávání dokumentů PFMEA, CP, PF

Požadavky

- Nutné alespoň uživatelské zkušenosti s FMEA
- Zkušenosti min. 2 roky na obdobné pozici
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (alespoň B1)
- Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
- Zkušenost s programem
Windchill,
APIS, PLATO,

SAP
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Základní povědomí o ISO 9001

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek