Vložit inzerát

HR ADMINISTRATIVA s AJ a NJ - vhodné i pro absolventy!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáte se o personalistiku a HR? Hovoříte plynně anglicky a německy? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na pozici HR ADMINISTRATIVA S NĚMČINOU a odstartujte svou kariéru v mezinárodní společnosti!

Vaší náplní práce bude:
* podpora zaměstnanců při práci s HR aplikacemi
* zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování HR procesů (hodnocení, nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců)
* pomoc externím uchazečům s přihlašováním na volné pozice
* e-mailová a telefonická komunikace v angličtině a němčině
* analýza problémů týkající se správnosti dat, workflows, reportingu
* vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců
* efektivní spolupráce v týmech v mezinárodním prostředí
* správa uživatelů (oprávnění)

Lokalita: Praha - Stodůlky
Mzda: 32 000 - 36 000 Kč/měs. (dle zkušeností)

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání
* pokročilá znalost němčiny a angličtiny
* pokročilá znalost balíčku MS Office
* prozákaznická orientace
* výborné komunikační dovednosti
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou (zákaznický servis, administrativa apod.)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 36000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek