Vložit inzerát

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRODEJE|NÁŘAĎOVNA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu? Dlouholeté zkušenosti s fungováním provozu nářaďovny, komunikace v angličtině nebo němčině pro Vás není problém? Hledáme kandidáta/tku na pozici
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRODEJE|NÁŘAĎOVNA.

Náplň práce:

- tvorba plánu prodeje
- tvorba rozpočtu
- analýza a monitoring trhu, vývojových trendů
- vedení menšího týmu zaměstnanců
- udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky, akvizice
- projektové řízení obchodních aktivit

Požadavky

- SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
- zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let
- nezbytná zkušenost s fungováním provozu nářaďovny
- velmi dobrá komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - komunikace se zahraničními zákazníky
- orientace ve strojírenských normách a v technické výkresové dokumentaci
- ochota cestovat - v rámci ČR i zahraničí

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek