Vložit inzerát

Montážní dělník

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Místo výkonu práce:Cheb

Typ pozice:Plný úvazek, 2 směny

Požadujeme:

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Schopnost převodu jednotek

  • Spolehlivost a pečlivost

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost

  • Základní technické dovednosti a ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v zavedené firmě

  • Práci na dvě směny (ranní a odpolední)

  • Možnost ubytování pro zájemce mimo region

  • Přátelské pracovní prostředí a kolektiv

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Náplň práce:

  • Montáž a kompletace výrobků dle technické dokumentace

  • Práce s nástroji a měřicími přístroji

  • Kontrola kvality a dodržování výrobních postupů

  • Převody jednotek dle požadavků

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na e-mail:karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +420 352 601 788.

Těšíme se na Vaši reakci!

Místo pracoviště

Cheb

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží