Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER| vhodné pro absolventy

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti marketingu či obchodu? Rád komunikuješ s lidmi a buduješ vztahy se zákazníky? Nedělá ti problém komunikace v angličtině?

Tak se nám ozvi!

- hledáme B2B obchodníka, který bude zodpovědný za naše stávající i nové zákazníky na Moravě
- čeká tě práce tak trochu na zeleném poli, síť zákazníků si musíš z velké části vytvořit sám/sama
- budeš poskytovat odborné poradenství, prezentovat naši společnost i výrobky
- bez občasné administrativy to nepůjde - čeká tě zpracování analýz, reporting a vyhodnocování prodejních ukazatelů

Ať už jsi absolvent či zkušenější obchodník, dej nám o sobě vědět!

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti marketingu, obchodu či ekonomie
- prozákaznický přístup a dobré komunikační dovednosti
- AJ na úrovni B2, komunikace na denní bázi
- ŘP sk. B (výjezdy za zákazníky)
- praxe na obdobné pozici výhodou

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek