Vložit inzerát

ELEKTRO OPERÁTOR | výhradně RANNÍ SMĚNY | ABSOLVENTI VÍTÁNI

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte elektro povědomí a pokukujete po zajímavé společnosti? Jsme tu pro Vás - hledáme elektromontéry - muže či ženy - kteří nám pomohou instalovat "srdce" do našich výrobků. Čeká Vás:

* instalace elektrických a hydraulických mechanických součástí
* montáž rozvodových skříní, zabudování komponentů dle plánu
* aktualizace dokumentace, vystavování zkušebních protokolů

Požadavky

Jsme prima parta, chceme se na sebe spolehnout a tak hledáme hlavně:

* spolehlivého, samostatného a zručného kolegu (kolegyni)
* aktivní přístup
* technickou představivost - studia technického směru jsou bonusem
* lidi se zkušeností z výrobní společnosti
* přehled v oboru elektro/elektroniky/hydrauliky
* základní zkušenosti s ovládáním PC
* elektro vyhlášku - propadlá není překážkou

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek