Vložit inzerát

MANAŽER ÚDRŽBY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro naše oddělení údržby hledáme schopného a motivovaného Vedoucího údržby.
Vaším hlavním úkolem bude zajistit hladký provoz strojů a zařízení, plánovat a realizovat preventivní údržbu a vést tým techniků.
Máte-li skvělé technické znalosti, zkušenosti s řízením týmu a touhu pracovat v dynamickém prostředí, jste pro nás ideálním kandidátem!

Náplň práce:
- Vedení týmu a zajištění plynulosti provozu
- Používání systémů pro plánovanou, prediktivní údržbu a řízení náhradních dílů
- Zodpovědnost za vybavení a průběžné školení oddělení údržby
- Vyhodnocování dat a následný reporting
- Plánování a udržování kapacity zdrojů pro bezproblémový chod výrobních linek
- Spolupráce na plánování rozpočtu
- Podílení se na auditech

Požadavky

- Technické vzdělání nebo relevantní praxe (VŠ velikou výhodou!)
- Zkušenosti v oblasti inženýrství a řízení údržby
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Znalost lean / Six sigma - certifikace jsou výhodou
- Znalost systémů řízení preventivní údržby a neustálého vývoje
- Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost vypořádat se nenadálými problémy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek