Vložit inzerát

Manager provozních prostředků

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme schopného Tooling Managera , který bude mít na starosti klíčové procesy spojené s provozními prostředky.

Vaší hlavní úlohou bude:
- Nastavování a správa procesů souvisejících s provozními prostředky
- Zajištění dodržování metodických postupů a jejich případné úpravy včetně aktualizace procesních map
- Efektivní řízení a optimalizace skladových zásob náhradních a opotřebitelných dílů
- Analyzování dat v systémech zaměřených na správu výrobních prostředků
- Aktivní zapojení do zákaznických a certifikačních auditů.

Pokud hledáte výzvu v dynamickém prostředí a máte zkušenosti s koordinací procesů a správou zásob, neváhejte se přihlásit!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- Pečlivost, analytické myšlení, organizační schopnosti, komunikativnost
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota cestovat, ochota vzdělávat se
- Řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek