Vložit inzerát

CUSTOMER SERVICE MANAGER

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti obchodu? Komunikejete v anglickém jazyce? Máte zkušenosti s vedením týmu a technický background ve strojírenství?

Možná máme zajímavou pracovní nabídku právě pro Vás!

Aktuálně hledáme CUSTOMER SERVICE MANAGERA, který bude řešit servis v rámci ČR i zahraničí v oblasti strojírenství!

Co Vás na pozici čeká?
- vedení týmu specialistů na oddělení zákaznického servisu
- komunikace se zákazníky i v AJ
- zastupování a řešení obchodních případů
- poprodejní služby směrem k zákazníkovi
- zpracování a dohled nad uzavíráním obchodních smluv, cenových kalkulací a faktur
- spolupráce s obchodním týmem a kvalitou
- občasné cestování

Požadavky

- praxe v oblasti obchodu
- praxe ve strojírenství
- komunikativní úroveň AJ
- ŘP skupiny B a ochota občasného cestování

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek