Obchodní zástupce | jižní Morava | technický produkt | služební auto

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme komunikativního obchodníka, jehož portfoliem bude spotřební materiál a kompresory. Chcete mít na starosti zákazníky z Jižní Moravy a máte blízko k technickým produktům? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- pečovat o stávající zákazníky a budovat nové obchodní vztahy napříč Jižní Moravou
- poskytovat základní technickou podporu zákazníkům či distributorům
- navrhovat technické produkty zákazníkům dle jejich potřeb
- spolupracovat s kolegy napříč společností
- spravovat data zákazníků a další administrativa...

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete nám svůj životopis v ČJ a my se Vám ozveme.

Požadavky

- SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření (není podmínkou)
- zkušenosti s obchodním jednáním
- komunikační dovednosti
- technické znalosti
- ŘP. B - aktivní řidič

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek