Specialista na HR & Finance | Zkr. úvazek + homeoffice | Flexibilní prac. doba

Brno (Jihomoravský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Hledáte práci na zkrácený úvazek a máte zkušenosti v oblasti HR a Financích? Chcete pracovat převážně z domu a mít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem? Toto je příležitost právě pro vás!

Nabízíme skvělou příležitost dlouhodobě pracovat pro moderní mezinárodní společnost, kde budete rozvíjet své zkušenosti v oblasti HR a Financí.

Náplň práce:

? HR agenda pro cca 10 zaměstnanců
? Příprava mzdových podkladů, drobná administrativa
? Zpracování faktur a podpora při účetních uzávěrkách
? Spolupráce s externími účetními a dodavateli

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v anglickém jazyce a my se Vám co nejdříve ozveme.

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky

✔️ alespoň základní zkušenosti v účetnictví a HR
✔️ komunikativní znalost češtiny a angličtiny podmínkou (němčina výhodou!)
✔️ znalost práce s balíčkem MS Office, převážně MS Excel
✔️ schopnost pracovat z domu, samostatnost, preciznost
✔️ dlouhodobá spolupráce na částečný úvazek

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek