Vložit inzerát

INDUSTRIAL ENGINEER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Tvorba a optimalizace výrobního procesu
Vybavení pracovních míst/ergonomie pracoviště
Optimalizace výrobních a technologických procesů v návaznosti na produktivitu a výrobní časy
Přesnost informací souvisejících s činností a spolupráci jednotlivých oddělení
Jednání s ohledem na kvalitu, hospodárnost, efektivitu a produktivitu
Vyhotovování pracovních postupů, standardních podkladů pro výborní procesy dle systému PDS a GPS
Balancování výrobních procesů a jejich standardizace
Zadávání a změny pracovních plánů v SAP
Měření výrobních časů

Požadavky

Techn. Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
Zkušenosti z průmyslu a z automotivu výhodou
Zkušenosti na projektech výhodou
Uživatelská práce na PC a MS Office.
Organizační a komunikační dovednosti.
Spolehlivost a samostatnost.
Znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B2.
Iniciativní přístup k prácí

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek