Vložit inzerát

KOORDINÁTOR SERVISNÍCH TECHNIKŮ

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš bohaté pracovní pozice jako servisní technik a rád by ses profesně posunul? Komunikuješ v angličtině nebo němčině? Jsi otevřený příležitostné práci v terénu? Máš technický a strojírenský background?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

* koordinace servisu a instalací jednotlivých zařízení
* komunikace se zákazníky, přebírání servisních zakázek
* analýza servisních operací
* spolupráce s nákupem, plánováním výroby a výrobou
* zajištění potřebného materiálu, výroby náhradních dílů
* práce s interním systémem - zadávání zakázek
* práce s technickou dokumentací
* občasné servisní výjezdy v rámci ČR a zahraničí

Požadavky

* SŠ vzdělání v oboru elektro
* NJ nebo AJ na úrovni B1
* platná vyhláška 50 §6
* čtení technické a elektro dokumentace
* dlouhodobá zkušenost se servisem elektromechanických výrobků
* ochota příležitostně cestovat

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek