Vložit inzerát

BIOTECHNOLOG

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme BIOTECHNOLOGA, který bude optimalizovat stávající biotechnologické postupy výroby v biotechnologické společnosti!

Co Vás dále na pozici čeká?

- Hlavním úkolem je optimalizace stávajících biotechnologických postupů výroby polysacharidů, zejména hyaluronanu, za účelem zvyšování jejich efektivity
- Zvyšování výtěžnosti produkční kultivace
- Zavádění nových surovin do výrobního procesu
- Převod laboratorních poznatků do výrobního měřítka
- Zavádění nových biotechnologických postupů a výrob
- Spolupráce na návrhu, pořízení a spuštění produkčních technologií (zejména inokulační kaskády a produkčních fermentorů)
- Spolupráce na návrhu čistých prostor pro provozování produkčních technologií

Požadavky

- VŠ vzdělání se zaměřením na biotechnologie
- komunikativní úroveň AJ
- práce na PC v programech MS Office
- ŘP skupiny B
- výhodou praxe na obdobné pozice
- výhodou znalost práce v režime SVP
- výhodou znalost práce v SW AUTOCAD 2D

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 75000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek