Vložit inzerát

DATA SCIENTIST | MACHINE LEARNING

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v energetickém sektoru hledáme nového člena týmu na pozici DATA SCIENTIST | MACHINE LEARNING.

Klíčové technologie: SQL databáze, machine learning v Pythonu, MLOps a MLflow

Co bude vaší náplní práce?

Řízení, analýza, příprava a čištění dat
Vývoj a optimalizace modelů strojového učení
Nasazení modelů strojového učení do produkčního prostředí a sledování jejich klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
Vývoj a implementace prediktivních modelů pro identifikaci trendů a vzorců v datech, které pomohou při obchodních rozhodnutích
Analýza velkých a složitých datových sad
Návrh a realizace experimentů pro testování hypotéz a validaci modelů
Komunikace složitých technických konceptů a analytických výsledků s neodbornými zainteresovanými stranami
Sledování nejnovějších trendů v oblasti datové vědy, machine learning a AI
Neustálé hodnocení efektivity datových řešení a poskytování doporučení pro jejich zlepšení

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, matematiky nebo příbuzných disciplín.
- Zkušenost v machine learning ideálně jeden rok nebo dva
- Zkušenosti s prací s SQL databázemi
- Znalost MLOps, včetně nasazování, provozu a správy modelů strojového učení, například pomocí MLflow
- Schopnost efektivně pracovat v týmu a komunikovat
- Dovednost řešit problémy a navrhovat inovativní řešení
- Flexibilita a ochota učit se nové technologie a postupy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek