Vložit inzerát

ZÁSTUP NA RECEPCI | 19.9.-20.9. | 200Kč/hod

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Máte již zkušenost z pozice recepční/administrativy a máte zájem si přivydělat?
Jste k dispozici v uvedených termínech?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis.

Na této pozici budete zodpovědní za:
- zajištění plynulého chodu recepce
- uvítání hostů a uvedení do jednacích místností
- evidence a rozdělování pošty, zajištění kurýrních služeb
- přepojování telefonů a vyřizování telefonických vzkazů
- spolupráce s Office Managerem při zajišťování dalších úkolů spojených s chodem celé kanceláře

Pracovní doba: 19.9. Čtvrtek: 7:30 – 18:00 a 20.9. Pátek: 7:30 – 17:00 + zaučení předem

Lokalita: Praha 1- Nové Město

Mzda: 200 Kč/hod

Požadavky

- čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
- komunikativní znalost anglického jazyka
- komunikativní a pečlivá osobnost
- proaktivní a příjmené vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 200 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží