Vložit inzerát

NÁKUPČÍ KOMODIT S AJ| PŘEROV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušeným nákupčím a hledáš nyní novou pracovní výzvu? Rád buduješ vztahy s dodavateli? Angličtinu zvládáš levou zadní? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- budování vztahů s klíčovými dodavateli
- implementace změnových řízení
- příprava smluvních kontraktů s dodavateli
- podpora týmu při vývoji nových výrobků, při hledání efektivnějších výrobních procesů, cenových úspor a snižovaní scrapu u dodavatelů
- identifikace dodavatelských rizik (BCP, SBP,SRM)
- podpora oddělení dodavatelské kvality při řešení reklamací, 8D reportů a plánování projektových změn

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxe v oblasti nákupu s technickou orientací ve výrobní společnosti
- ochota cestovat po ČR i po Evropě
- znalost SAPu výhodou
- schopnost obchodě-technické komunikace v angličtině

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek