Vložit inzerát

WAREHOUSE MANAGER | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do světoznámé strojírenské společnosti hledáme budoucího manažera/ku skladu!

Pokud máš chuť se rozvíjet, sbírat zkušenosti a zároveň víš, jak to ve skladu chodí, přihlas se na tento inzerát!

Náplň práce:
- dohled nad automatizací a digitalizací skladu
- zodpovědnost za svěřený kolektiv
- zajištění BZOP, PO a ŽP
- zodpovědnost za dodržování skladových postupů
- plnění termínů
- zpracování a prezentace výsledků skladu
- řešení nápravných opatření, minimalizace chyb a ztrát
- rozvoj a motivace zaměstnanců
- sledování trendů v logistice a skladovém hospodářství
- občasné zahraniční cesty

Požadavky

- VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost s vedením lidí
- praxe na obdobné pozici ve skladu/logistice
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobrá znalost skladových technologií
- znalost práce ve skladovém SW (SAP výhodou)
- proaktivita, zodpovědnost, organizační schopnosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek