Vložit inzerát

PLANT CONTROLLER | VYSOČINA | AŽ 140 000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Staňte se Plant Controllerem v automotive! Pokud máte vášeň pro finance, smysl pro detail a schopnost strategicky uvažovat, pak je tato pozice právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní?

* Podpora vedení při strategickém plánování.
* Zajištění dodržování účetních a firemních zásad.
* Řízení procesů a přesnosti finančních údajů, včetně měsíčních a čtvrtletních reportů.
* Příprava komplexních finančních analýz a rozhodnutí o kapitálových investicích.
* Podpora manažerů v klíčových obchodních rozhodnutích.
* Vzdělávání kolegů ohledně vlivu jejich rozhodnutí na finanční výsledky společnosti.
* Dohled nad dodržováním obchodních plánů a postupů.

V případě zájmu zašlete Váš životopis v anglickém jazyce, děkujeme :)

Požadavky

* VŠ ekonomického směru
* AJ minimálně na úrovni B2
* Praxe v controllingu
* Obchodní analytické schopnosti
* Praxe v automotive výhodou

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 120000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek