Vložit inzerát

Konstruktér

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našho týmu hledáme konstruktéra!

Aktuálně hledáme šikovného konstruktéra, který se chce podílet na zajímavých projektech.
Pokud máte technické myšlení, zkušenosti s konstrukcí a hledáte novou výzvu, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- Návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu.
- Vývoj nových produktů a optimalizace stávajících řešení.
- Spolupráce s technologickým a výrobním týmem.
- Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace (CAD).
- Řešení technických problémů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, konstrukce apod.)
- Praxe na obdobné pozici výhodou. - Znalost práce s CAD systémy, Catia V5 výhodou
- Schopnost číst a tvořit technickou dokumentaci.
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- Aktivní přístup k práci a technické myšlení.
- Týmový duch a ochota učit se nové věci.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek