Vložit inzerát

OBSLUHA FOLIOVACÍHO STROJE 35000 Kč

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou komponent pro potravinářství hledáme

OPEARÁTORY NA OBSLUHU JEDNOÚČELOVÝCH LINEK

Náplň vaší práce:

Zajištění chodu jednoúčelových linek jako jsou automatizované baličky nebo řezačky.

- nastavení stroje a spuštění stroje do chodu
- průběžná kontrola chodu během směny
- doplnění materiálu do stroje
- kontrola kvality výrobků
- skládání či etiketování
- nastavování parametrů stroje v PC
- nepřetržitý provoz (12tky)

Vše Vás naučíme, ale chce to trpělivost a nacpat si pár věcí do hlavy.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem se něco naučit, pečlivost.
Fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.

Vhodné pro ženy i muže.

Nástup na HPP do kmene dle domluvy, lze ihned po pohovoru a prohlídce provozu.

Požadavky

Jakého člověka hledáme?

- kdokoliv kdo má smysl pro detail a je pečlivý
- vzdělání technické je výhodou nikoliv podmínkou
- osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu nebo absolventi co se nebojí se naučit něco nového
- umí používat PC uživatelsky
- je pečlivý a más mysl pro detail
- nevadí mu chodit na 12tky a mít na sobě overal

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek