PROJEKT MANAŽER | SPECIALISTA | DISTRIBUCE ELEKTŘINY & PROVOZU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Udržování vztahů s regulačními institucemi a distribučními společnostmi

- Řízení projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie

- Dohled nad technickou údržbou a měřením energií

- Zpracování podkladů pro připojení nových zákazníků
- Podpora při fakturačním procesu a podávání energetických reportů

Požadavky

- Zkušenosti v back office a uzavírání smluv v distribučních společnostech nebo podobných pozicích po dobu alespoň 3 let

- Pracovní kontakt s energetickými úřady, znalost legislativních, regulačních a smluvních požadavků v elektroenergetice

- Schopnost řídit malý tým a subdodavatele (střední management)

- Analytická, dobře organizovaná osobnost s důrazem na samostatnost a spolehlivost

Nice to have:
- Vzdělání v oboru elektro nebo energetické inženýrství - VÝHODOU

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek