Vložit inzerát

TECHNIK PRODUKTOVÉ LABORATOŘE | AUTOMOTIVE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Staňte se klíčovým členem našeho týmu jako COP Test Engineer! Budete mít možnost provádět zkoušky našich výrobků a zajišťovat jejich kvalitu prostřednictvím spolupráce s dalšími laboratořemi. Vaše odborné znalosti budou zásadní pro udržení vysokých standardů kvality.

Co vás čeká:
příprava, plánování a vyhodnocování zkoušek, včetně analýzy jejich výsledků na požádání
iniciování nápravných opatření k závadám zjištěným při zkouškách
účast na tvorbě a schvalování dokumentace a posuzování měřících a zkušebních zařízení
koordinace týmu zkušebních techniků, přerozdělování práce a určování priorit

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ s relevantní praxí
znalost anglického jazyka na úrovni B1, znalost jiného jazyka výhodou
- uživatelská znalost MS Office, znalost SAP je výhodou
znalost statistických metod pro zpracování výsledků měření
znalost výkresové dokumentace
- výhodou: znalost ISO 9001, IATF 16949, pracovní zkušenost z automotive prostředí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek