Vložit inzerát

TECHNIK BOZP A PO | JUNIOR | ŠANCE PRO ABSOLVENTY | ČB

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolvent v oboru Bezpečnostního inženýrství a chcete se v tomto odvětí učit a zdokonalovat?
Aktuálně hledáme do svých řad nováčka, který se dostane k širokému spektru bezpečnostních činností v rámci výrobní firmy.

Jak vypadá běžný pracovní den:
- fungujete jako pravidelná kontakt s výrobním oddělením firmy
- máte možnost se podílet na rozvoji společnosti
- zpracováváte nutnou administrativu
- využijete svou teorii v praxi

V případě zájmu nám o sobě rozhodně dejte vědět zasláním Vašeho CV! :)

Požadavky

- VŠ nbeo SŠ technického směru - obor ideálně propojen s BOZP a PO
- základní komunikace v angličtině nebo němčině
- disponujete odbornou způsobilostí v oblasti BOZP a PO
- není vám zcela cizí problematika životního prostředí
- nebráníte se týmové práci

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek