Vložit inzerát

IT SUPPORT| UHERSKOHRADIŠŤSKO

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte IT vzdělání, praxi v IT a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte novou pracovní příležitost?
Tak mi dejte vědět!

Náplň práce:
- IT podpora koncových uživatelů a počítačového HW v závodu
- správa koncových zařízení (PC, NTB a tiskárny) – instalace, konfigurace, údržba
- zálohování a obnova dat
- správa sítí a jejich prvků (LAN, Firewall, WLAN)
- podpora uživatelům při nákupech výpočetní techniky a příslušenství
- dodržování předpisů, správy hesel, dokumentace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oblasti IT
- zkušenosti z obdobné pozice min. 3 roky
- znalost AJ nebo NJ min. na úrovni B1 (komunikace s vedením v zahraničí)
- zkušenosti s administrativní podporou Microsoft Windows, Microsoft Office, přepínáním sítí (VLAN, TCP/IP, DHCP,WLAN,..)

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek