Vložit inzerát

RECRUITER | AKTIVNÍ ROZVOJ TÝMŮ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Přední společnost na farmaceutickém distribučním trhu hledá vhodné kandidáty pro pozici Recruitera pro aktivní nábor kandidátů do přidělených lékáren.

Jste komunikativní, máte obchodní smýšlení a lidé jsou pro Vás na prvním místě? Máte proaktivní přístup a nevadí Vám několik dní v týdnu cestovat v rámci přiděleného regionu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- komplexní zajištění náboru ve svěřeném regionu
- inzerce volných pozic
- aktivní search kandidátů, práce v terénu
- příprava nabídek pro kandidáty
- práce s databází kontaktů, aktivní komunikace s interními kandidáty z databáze
- spolupráce na rozvoji talentového programu či programu na doporučení
- vyhodnocování efektivity náboru, reporting
- monitoring konkurence a trhu práce
- spolupráce s ostatními recruitery a regionálními manažery

Požadavky

- zkušenosti z oblasti náboru nebo prokazatelné obchodní výsledky
- zkušenost z obchodu nebo call centra velkou výhodou
- řidičský průkaz a ochota cestovat v rámci regionu 2-3 dny v týdnu
- empatie, výborné komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
- proaktivní přístup a silná orientace na výsledek
- pokročilejší znalost MS Office, schopnost pravidelného reportingu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek