Vložit inzerát

Software Engineer | PLZEŇ |

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsme vášnivý tým, který se zaměřuje na vytváření moderních technologických řešení pro naši úspěšnou výrobní společnost.

Co můžete očekávat:

* Vývoj a optimalizace softwarových řešení pro komunikaci mezi řídícími jednotkami a výrobními stroji v automobilovém průmyslu
* Diagnostika, analýza a řešení problémů souvisejících s komunikací, implementací nových funkcionalit
* Vývoj a implementace nových diagnostických a měřicích aplikací
* Integrace softwaru s různými protokoly (CAN, CANoe, Flexray) a nástroji (Vector Informatik)
* Implementace bezpečnostních opatření pro ochranu softwaru a dat
* Zajištění souladu s bezpečnostními standardy v automobilovém průmyslu
* Poskytování technické podpory ostatním oddělením (údržba, engineering)

Požadavky

Náš Technologický Stack:

* SŠ/VŠ v oblasti informatiky, elektrotechniky nebo příbuzného oboru
* Minimálně 3 roky praxe v oblasti vývoje embedded systémů
* Zkušenosti s programováním v jazycích C, C#, .NET, SQL, T-SQL
* Znalost nástrojů Visual Studio
* Zkušenosti s diagnostikou a řešením problémů v reálném čase
* Znalost protokolů CAN, CANoe, Flexray a nástrojů Vector Informatik
* Znalost automotive diagnostických protokolů (KWP2000, UDS, xCP….)
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* Zájem o nové technologie a neustálé učení

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 68000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek