Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY | SYSTÉMOVÉ ŘÍZENÍ KVALITY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako inženýr kvality v automotive? Rádi byste se posunulu někam dál? Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:
- zodpovědnost za udržování a rozvoj systému kvality
- řešení problému v kvalitě a tvorba návrhových opatření
- řízení certifikačních, zákaznických a interních auditů
- tvorba analýz pro vedení společnost
- zajištění dodržování stanovených podnikových postupů
- podporuje výrobní i zákaznickou kvalitu
- zodpovědnost za systémovou dokumentaci

Požadavky

- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ
- zkušenosti v kvalitě v automotive
- zkušenosti s ISO 9001 + IATF 16949
- znalost auditování dle VDA 6.3 a VDA 6.5
- znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP, 8D, 5Y)
- povědomí o zákaznických systémech řízení kvality

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek