Vložit inzerát

Supply Planner

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený plánovač výroby? Angliština pro interní komunikaci s kolegy napříč Evropou pro Vás není problém?

Pošlete mi Váš životopis na pozici Supply Planner!
Vaším úkolem bude:
- plánování výroby na základě dostupných materiálů a kapacitních možností výroby
- identifikovat rizika nedostatku produktů a navrhnout zlepšení
- komunikace se zákaznickém servisem ohledně požadavků na výrobu
- denní komunikace s výrobou ohledně plánů, ad hoc situací a změn
- spolupráce s nákupem pro zajištění dostupných materiálů a surovin pro výrobu
- práce v systému SAP

Požadavky

- praxe na pozici plánovače výroby je pro nás podmínkou
- ideální je zkušenost z FMCG, ale nebráníme se i jiným odvětvím, pokud jste plánoval výrobu
- bez anglického jazyka se neobejdete - komunikace s dalšími odděleními
- práce v MS Excel pro analýzy a plánování na denní bázi
- odolnost vůči stresu - ve výrobě dochází k denním změnám, a je třeba na ně reagovat
- perfekní komunikační schopnosti - budete spojovat zákaznický servis a jeho požadavky s kapacitami výroby

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek