Vložit inzerát

ELEKTROVÝVOJÁŘ | BEZ VYHLÁŠKY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vývojem elektroniky a návrhem schémat (digitálních, analogových obvodů) a desek plošných spojů?

Schopnost práce s laboratorním vybavením (multimetr, osciloskop, signálový generátor, a jiné Vám není cizí?

Tak se pojď přidat k partě lidí, která společně vyvíjí elektro HW :)

Co bude tvůj denní chléb?

- budeš se účastnit projektů, které mají za úkol vývoj elektronických zařízení, od počátečního návrhu po plně funkční prototypy a produkty
- navrhneš koncepty, schémata a PCB pro daná zařízení
- budeš tyto prototypy testovat, hledat možnosti zlepšení
- budeš připravovat podklady pro EMC testování
- příprava a vedení elektrotechnické dokumentace
- spolupráce s oddělením mechanické konstrukce, výrobou, nákupem, embedded vývoje

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru Elektrotechniky
- praxe s prací s elektronickými schématy
- znalost vývoje elektroniky (senzorika, optika, desky plošných spojů)
- komunikativní angličtina
- prezentační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek