Vložit inzerát

Business Plant controller - STŘÍBRSKO/ TOP POZICE

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného Business Plant Controller, který se připojí k našemu týmu v jedné z nejlépe hodnocených výrobních firem v oboru. Pokud máte silné zkušenosti z výrobní společnosti a ovládáte anglický jazyk, pak hledáme právě Vás!

Vaše náplň práce by byla :

- Plánování a tvorba ročních budgetů, kvartálních, měsíčních a týdenních forecastů dle požadavků
- Vytváření BOM, cenová tvorba
- Zpracovávání analýz a rozborů hospodaření
- Měsíční uzavírání účetnictví a tvorba měsíčních výkazů a reportů
- Zajišťování ročních finančních auditů a předauditů ve spolupráci a dle požadavků externích auditorů
- Příprava a zpracování dat pro přiznání k DPH
- Zpracování a evidence časových rozlišení, dohadných položek a dalších speciálních účetních transakcí
- Schvalování odchozích plateb v rámci bankovních systémů
- Analýza zásob a odchylek
- Další úkoly související s finančním oddělením, které určí finanční manažer

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo finance
Zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let, ideálně v oblasti výrobních společnosti
* Výborná znalost anglického jazyka

* Silné analytické schopnosti a orientace na detail

* Výborné komunikační dovednosti a týmový duch
* Aktivní řidič

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek