Vložit inzerát

NÁKUPČÍ | nastavení systému

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do malé, ale technologicky nabité firmy hledáme nákupčí/ho, který/á nám pomůže udělat pořádek v datech, sjednotit proces nákupu a nastavit efektivní systém zaznamenávání dat.

Jsme firma zabývající se parašutistickými simulátory pro armádu - a milujeme to! Jsme k sobě přátelští a proto u nás zaměstnanci zůstávají mnoho let. Slovo fluktuace neznáme. Proto hledáme nejen schopného kolegu, ale taky parťáka :).

Tvým úkolem bude:
- evidence materiálu
- nastavení systému pro správu materiálu
- práce s Excelem
- poptávání potřebných dílů (jsme zakázková výroba)
- v případě potřeby hledání nových dodavatelů (i v zahraničí)
- pravidelná komunikace v angličtině
- představení nového systému kolegům a kontrola správnosti dat
- zaskladnění materiálu společně s kolegy z výroby
- být spádovou osobou pro kolegy ohledně skladových zásob

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na nákupní pozici
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobrá práce s Excelem
- pečlivost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek