Vložit inzerát

NETWORK ENGINEER|PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru informatiky, komunikačních či systémových technologií? Domluvíte se na komunikativní úrovni v němčině nebo angličtině? Potom by mohla být pro Vás zajímavá pozice NETWORK ENGINEER pro firmu s kancelářemi přímo v centru Plzně.

Jako NETWORK ENGINEER budete mít na starost:

- Tvoření projektů dle požadavků klienta (systémové sítě)
- WLAN řešení
- Síťová řešení (Cisco, Siemens)
- Implementace a podpora VPN
- Uvádět síťová řešení do provozu společně se zákaznickým servisem
- Dokumentace/Reporting projektů
- Pravidelná komunikace se zákazníkem

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání zaměřené na informatiku, komunikační či systémové technologie
- Znalost sítí (LAN, WAN, LTE, VPN)
- Znalosti Switch a Cisco-Router
- Dobrá znalost Firewall a bezpečnostních konceptů
- Němčina nebo angličtina na komunikativní úrovni
- Ochota cestovat výhodou
- POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek