Vložit inzerát

CLIENT ADVISOR/SALES ASSISTANT - luxusní značka na Pařížské

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte rád/a luxusní produkty a umíte je prodat? Máte komunikativní znalost anglického jazyka a nevadí Vám práce o víkendu?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
- kompetentní a profesionální služby zákazníkům
- přímý prodej
- budování a udržování vztahů se zákazníky
- realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
- pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích
- pomoc manažerovi s vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob a inventurou

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1 - Pařížská

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- komunikativní znalost angličtiny a další jazyk výhodou
- zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje
- vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
- reprezentativní vystupování
- flexibilita

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek