Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní tiskařskou společnost hledám zkušeného VEDOUCÍHO VÝROBY. Máte zkušenosti s vedením výroby? Máte zkušenosti z mezinárodní firmy? Management v Anglii Vám nevadí ?

Náplň práce VEDOUCÍHO VÝROBY

* Připravit výrobní plány, jejich sledování a zajištění, že jsou implementovány včas a že splňují očekávání interních a externích zákazníků
* Podpora provozního manažera se strategickými plány
* Zkoumání nových a budoucích technologií
* Účast na každodenních výrobních poradách a kontrolovat jakékoliv problémy, které by mohly způsobit zmeškání termínu dodání
* Zajistit, aby produkty splňovaly dané specifikace a standardy kvality
* Dohlédnout na efektivní využití pracovní síly a strojů, minimalizovat prostoje a maximalizovat rychlost provozu strojů
* Vydávat doporučení a následně je implementovat za účelem neustálého zlepšování
* Zodpovědnost za nábor nových zaměstnanců s podporou HR
* Udržovat motivovanou pracovní sílu a rozvíjet zaměstnance tak, aby dosáhli svého plného potenciálu
* Zajistit, aby veškerá práce byla prováděna v souladu s firemními zásadami zdraví a bezpečnosti
* Kontrolovat docházkový software, tak aby v něm byly správně zaznačeny nemoci a nepřítomnosti
* Poskytovat vstupy a rady ohledně rozhodnutí o kapitálových výdajích
* Zodpovídat za identifikaci požadavků na školení a rozvoj v rámci oddělení a zodpovídat za řízení výkonnosti zaměstnanců
* Pracovat s "manažerem školení" tak aby identifikoval dočasné pracovníé požadavky
* Provádět hodnocení a pohovory s návratem do práce
* V případě potřeby se zapojovat při návštěvách externích zákazníků a zajistit, že návštěvy probíhají hladce

Požadavky

* Zkušenosti s vedením výroby
* Zkušenosti z mezinárodní firmy
* Pokročilá znalost Microsoft office (Word, Excel)
* Mít obchodního ducha a obchodní porozumění, být si vědom potřeb podnikání a zákazníků
* Rozumět principůma nástrojům výroby (např. standardizace procesů, pracovní tok, strukturované řešení problémů, 5S a procesy neustálého zlepšování atd.)
* Analytické přemýšlení
* Zkušenost s řízením výrobních linek
* Zkušenost a praxe s vedením týmu
* Zkušenosti se zlepšováním výkonu ve výrobních procesech

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek