Vložit inzerát

EXECUTIVE ASSISTANT

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kandidáty/tky na pozici Executive Assistant pro business partnera v advokátní kanceláři v centru Prahy.

Co bude náplní Vaší práce?

* organizační a administrativní podpora partnera advokátní kanceláře
* plánování, schůzek, videokonferencí a klientských akcí
* příprava podkladů pro fakturaci, vyřizování korespondence, kompletace a tisk smluv
* úprava dokumentů, formátování, korektury text rešerše, příprava klientských nabídek
* vedení kalendáře, organizace schůzek a pracovních cest,
* koordinace marketingových a PR aktivit ve spolupráci s PR/Marketing koordinátorem
* komunikace se soudy, úřady, finančními institucemi, klienty
* ad hoc úkoly

Požadavky

* vysokoškolské vzdělání
* vynikající znalost češtiny, znalost angličtiny nebo němčiny na vysoké úrovni (znalost obou jazyků výhodou)
* výbornou znalost práce na PC, zejména Word, Excel, Powerpoint a Outlook
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost zorganizovat si svěřené úkoly a určit priority
* profesionální, proaktivní a iniciativní přístup
* spolehlivost, vysokou míru diskrétnosti, pečlivost a loajalitu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek