Vložit inzerát

SOFTWARE ENGINEER | C# | 100 000 KČ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Společnost, pro kterou hledáme, je přední inovátor ve svém oboru. Aplikace společnosti jsou cloudové i desktopové, založené na moderních IT nástrojích a používané profesionály po celém světě. Zákazníkům nabízí unikátní produkt, svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v základu rodinné společnosti. Rostoucí společnost nyní opět posiluje svůj tým včetně vývoje, a proto C# DEVELOPER WANTED !!!

Prostor dostanou šikovní absolventi i zkušení borci s letitou praxí. V obou případech si můžete vybrat, zda chce fungovat jako freelancer nebo zaměstnanec, full time home office je možný.

Vývoj je organizovaný ve scrumu, v menších kreativních týmech. Budete řešit jak úpravy software, tak i vývoj specifických verzí a nových modulů a aktivně se podílet na definici dalšího vývoje.

Požadavky

* znalost technologií C#, .NET, HTML5 a WPF
* logické myšlení,
* schopnost práce v týmu (metodika SCRUM)
* alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny
* komerční developerská praxe výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek