Vložit inzerát

FRONTEND DEVELOPER | JavaScript

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě frontendový vývoj webových aplikací? Máš zkušenost s JavaScriptem a frameworkem Vue.js? Chceš být součástí společnosti, která nabízí jako benefit neomezenou dovolenou?

Tak nám pošli svůj životopis!

Pro unikátní českou společnost, která vyvíjí nejenom vlastní produkty, ale i custom webové aplikace, hledáme šikovného vývojáře, který pomůže s frontendovou částí. Aplikace jsou postavené na PHP a JavaScriptu. Vývoj je organizovaný částečně ve SCRUMU, takže součástí jsou denní standupy, retrospektivy a sprinty.

Společnost si zakládá na přátelském a otevřeném pracovním prostředí, které utvářejí firemní hodnoty. Staneš se součástí kolektivu, který spolu rád tráví čas i mimo zdi kanceláře, například v hospodě u piva, v létě na přehradě na paddleboardech nebo v zimě na bowlingu. Nemusíš se bát pravidel a procesů velké korporace, tady má každý své slovo.

Požadavky

Jsi náš člověk pokud:
* ovládáš programovací jazyk JavaScript
* máš zkušenost s frameworkem Vue.js
* zvládneš si přečíst e-mail v angličtině a případně absolvovat call s klientem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek