Vložit inzerát

TESTER | ZEJMÉNA PRO ABSOLVENTY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáš startovací pozici v IT? Máš základní znalost SQL a ovládáš alespoň jeden skriptovací jazyk?

Pro firmu, která se zabývá výrobou racků a datových center hledáme IT nadšence na pozici TESTER.

Jaké bude pracovní pole působnosti?

* Od vedení společnosti přijdou testy racků, na vás je zajištění kompletní infrastruktury testování produktů (servery, síťové prvky).
* Testy je třeba implementovat a nasadit do procesu, samotné testování má na starosti test technik.
* Pro test techniky je třeba vypracovat pracovní postupy.
* Komunikace se zákazníkem - změnové požadavky, reklamace a další podněty související s fungováním serverů, prostřednictvím emailů v Aj.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání (se zaměřením na IT)
* Znalost SW, ale i představa o HW
* Základní znalost SQL
* Znalost alespoň 1 skriptovacího jazyka, libovolného
* Chuť pracovat a zdokonalovat se ve znalosti Linux serverů
* Angličtina spíše pro pasivní komunikaci a občasnou aktivní komunikaci, ideálně úroveň B1
* Výhodou znalost síťových prvků - nastavování switchů apod.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 33000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek