Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER - LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Poradíte si s vedením výrobních projektů v automotive? Cítíte, že potřebujete další profesní postup? Nabízíme Vám perspektivní pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Jaké budete mít zodpovědnosti?

* vést celý projekt / produkt od převzetí zakázky od zákazníka až po předání do výroby
* koordinovat tým profesionálů v oblastech logistika, konstrukce, technologie, kvalita
* na Vás bude komunikace se zákazníkem, zprávy o postupu projektu a dohled nad plněním dohodnutého harmonogramu
* koordinace uvolňování dílu do sériové výroby (SOP)

Požadavky

* odbornost a praxe v oblastech konstrukce, technologie, logistika, kvalita, nástroje nebo nákup (min. jedna oblast)
* pokročilá znalost německého jazyka
* ochota ke krátkodobým služebním cestám

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek