Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR/KA | Mezinárodní projekty

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Práce v korporátu Vás už nebaví a hledáte zaměstnavatele, kde budete moci své kolegy skutečně poznat a kde budete osobně zodpovědný za své výsledky? Čtěte dále!

Chcete se v zaměstnání cítit jako s rodinou a k tomu pracovat na zajímavých projektech? Tak to pro Vás něco máme! Hledá se PLC PROGRAMÁTOR/KA.

Pro pražskou společnost v oblasti automatizace právě hledáme šikovné kandidáty.

Náplní práce bude:

- Programování řídících systémů PLC Siemens nebo Rockwell
- Vizualizace
- Oživování linek, debugging a testování přímo u klientů
- Příprava dokumentace, manuálů
- Servis a zaškolení obsluhy
- Cestování činí cca 70% času

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro
- Znalosti a zkušenosti z oblasti automatizace
- Znalost Siemens Simatic nebo Allen-Bradley
- Vyhláška 50/78 Sb. §6 a vyšší
- Znalost angličtiny - komunikace s klienty v zahraničí
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota cestovat kdekoliv po světě

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek