Vložit inzerát

KOORDINÁTOR STAVEBNÍ MECHANIZACE | BEZ AJ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Od jakživa tě lákají stavební stroje všeho druhu a máš zkušenosti s jejich správou?
Umíš vést tým lidí a jen tak tě něco nerozhází?
Není tady nutná žádná angličtina!
Hlavní je předchozí zkušenost na obdobné pozici například v silniční nebo železniční dopravě.
Pokud ti k tomu nevadí občasné cestování do terénu pak jsi náš člověk!

Hledáme nového kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR STAVEBNÍ MECHANIZACE

Co tě na dané pozici čeká:

- Správa vozového parku
- Plánování rozmístění vozidel v rámci ČR
- Zodpovědnost za technický stav vozidel
- Koordinace dané mechanizace a její obsluhy
- Evidence technických průkazů, nehod, karet vozidel, ...
- Spolupráce s dodavateli, investory, kolegy, ....

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost na obdobné pozici
- Odborná způsobilost v silniční dopravě
- Zkušenost s vedením a koordinací týmu
- Řidičský průkaz sk. B
- Flexibilita a asertivní jednání

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek