Vložit inzerát

Asistent/ka v personální agentuře | 20h/týden| Občasný HO

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Pokud Vás láká práce s lidmi, máte zájem získat praxi v oblasti lidských zdrojů a hovoříte anglicky, pak využijte možnosti získat praxi ve společnosti Grafton Recruitment.

Co Vás čeká?
* Komunikace s uchazeči o práci
* Organizace pohovorů s uchazeči
* Administrativní a organizační podpora týmu

Požadavky

* Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, češtinu na úrovni rodilého mluvčího
* Zodpovědnost a samostatnost, schopnost zorganizovat si svůj čas
* Zájem o oblast lidských zdrojů
* Energická osobnost s vystupováním na profesní úrovni
* Zkušenost v oblasti HR, zákaznického servisu či administrativy jsou výhodou, nicméně rádi ve všem zaučíme (pozice je vhodná i pro studenty nebo maminky na MD/RD)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 150 CZK do 160 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek