Vložit inzerát

Specialista kalkulací a reportingu (absolventi vítáni)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáš možnost, kde můžeš nastartovat svoji kariéru ve světě kalkulací, analýz a reportingu?

Jsi absolventem střední či vysoké školy ekonomické a baví Tě práce v excelu a anglický jazyk Ti není cizí? Uplatní se u nás zkušený člověk i absolvent.

Jako Specialista kalkulací a reportingu se budeš zabývat kalkulacemi obchodních případů, spolupracovat s obchodním úsekem ohledně vyjasnění požadavků zákazníka.
Budeš také komunikovat napříč odděleními pro zajištění vstupních dat kalkulací a při různorodých úkolech. V neposlední řadě budeš vytvářet reporty v MS Office Excel.

Proč si vybrat nás? Umožníme kariérní růst a dostaneš se do prostředí mezinárodní firmy s jistými projekty do budoucna.

Dej nám o sobě vědět odpovědí na tento inzerát a svým životopisem. Budeme rádi za Tvůj čas, který nám věnuješ.

Požadavky

- Min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- Základní ekonomické povědomí
- Znalost MS Excel
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1, schopnost komunikace
- Analytické myšlení

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek