Vložit inzerát

OBLASTNÍ MANAŽER S NĚMČINOU | 50 000 Kč - 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem VŠ nebo máte teprve krátkou pracovní zkušenost?
Domluvíte se německy?

Pak hledám právě Vás?

Po důkladném zaškolení budete mít na starost chod jedné prodejny a zodpovídat za:
- plánování, organizaci a controlling ve své oblasti
- personální management
- vzhled, čistotu filiálky, příjemné prodejní prostředí
- provozuschopnost filiálky
- 100% vykrytí zalistovaným sortimentem, čerstvost
- inventurní výsledky ve vztahu k obratu

Po úspěšném zvládnutí této "juniorní" pozice Oblastního vedoucího – povýšíte na pozici Oblastního vedoucího "seniora" (který již má na starosti více prodejen ve svěřené oblasti v ČR).

Požadavky

- podmínkou je VŠ vzdělání (absolvent, nebo kratší pracovní zkušenost)
- výborná znalost českého/slovenského jazyka (rodilý mluvčí)
- aktivní znalost německého jazyka, B2 (komunikace s vedením společnosti)
- připravenost pracovat a žít ve svěřené oblasti (mobilita)
- cílevědomost, vysoké pracovní nasazení, obchodního ducha
- řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek