Vložit inzerát

KEY ACCOUNT MANAGER | SLUŽBY | ZLÍN a okolí 100 km

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený Obchodní zástupce nebo Key Account Manager, domluvíš se plynule anglicky a máš praxi ideálně v oblasti prodeje služeb?
Přidej se k nám do týmu a vyhledávej nové zákazníky/udržuj vztahy se stávajícími na Jihovýchodě České republiky.
- Budeš mít možnost zastupovat společnost se zvučným jménem na trhu a ovlivnit svůj výdělek průměrně do výše 75% fixní mzdy.
- Našimi zákazníky jsou nejrůznější společnosti po celé ČR - oblast kde hledat je opravdu široká.
- Zároveň dostaneš k ruce parťáka, který ti pomůže se zprostředkováním prvního kontaktu a domluvení schůzky u klienta.

Na co ještě čekáš? Pošli svůj životopis nebo rovnou volej na 601 691 697.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Alespoň 3 roky praxe jako obchodní zástupce/ KAM
- Komunikativní úroveň AJ

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek