Vložit inzerát

OPERÁTOR VE FARMACII - OBSLUHA STROJE NA VÝROBU LÉKŮ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti farmacie! Právě hledáme OPERÁTORY VÝROBY do společnosti, kteří se postarají o výrobu tabletek. Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková výroba v Praze vypadá.

Jako operátor budete mít na starosti:
* obsluhu stroje na výrobu tablet
* vsypávání surovin a následné vyndávání produktů
* práci na klimatizovaném pracovišti
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci sterilního pracovního prostředí

MZDA: základní mzda 31 000 Kč + až 2 400 Kč výkonnostní bonus + příplatky za 3 směny v průměru 4 200 Kč.
V průměru tedy na výplatní pásce uvidíte 37 600 Kč!

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve směnném provozu
* zkušenost z farmacie, potravinářství nebo chemie
* fyzická zdatnost
* ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 31000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek