Vložit inzerát

SPECIALISTA LOGISTIKY l AJ/NJ l 50 000 Kč l 13. PLAT

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Náš klient, zahraniční výrobní firma, působící v oblasti subdodávek pro automobilový průmysl Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti s logistikou na pozici:

SPECIALISTA/KA LOGISTIKY s AJ/NJ.

Vaším úkolem bude:

- plánování a objednávání materiálu pro výrobu
- koordinace procesu expedice od dodavatele / k zákazníkovi z pohledu kompletnosti (výrobní příkaz, množství, dokumentace, značení)
- tvorba a předání výrobní zakázky do výroby
- komunikace se zákazníkem o plnění dodávek a případných odchylkách od objednávky, dohled nad dodržováním termínů
- plánování výroby na základě odsouhlaseného plánu kapacit, kontrola plnění plánu
- tvorba přepravní dokumentace a objednávání logistiky
- koordinace přepravy a hlídání požadovaných logistických podmínek, včetně přepravní dokumentace
- komunikace s dodavateli a zákazníky ohledně dodávek na základě aktuální situace ve výrobě
- sledování klíčových ukazatelů (např. včasnost dodávek,…)
- kontrola stavu zásob a jejich logistická optimalizace ve skladu
- reporting

Požadavky

* vzdělání ideálně technického zaměření nebo v oblasti kvality
* znalost angličtiny nebo němčiny
* praxe v oblasti kvality (automotive oblast je výhodou)
* dobrá znalost práce s PC (MS Office)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek