Vložit inzerát

PRACOVNÍK/ce KOORDINÁTOR/ka PŘÍJMU SUROVIN OLOMOUC

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Olomoucká potravinářská firma hledá kolegy koordinátory na oddělení PŘÍJEM VSTUPNÍCH SUROVIN.

- jedná se o jednoduchý příjem, kontrolu a evidenci dovezených surovin do závodu , koordinaci řidičů, kam se má materiál složit, kontrolu průvodek, dodávky vzorků surovin do laboratoře, výdej a příjem palet a podobně. Dále se zadávají jednoduchá data do PC .

Vše je možno se rychle naučit, není nutná předchozí praxe.
Práce se provádí je v rámci závodu uvnitř ale někdy i na dvoře- v areálu, je-li to třeba (například přechody mezi halami apod.).

- práce není monotónní a je vhodná pro ženy i muže
- jedná se o 12ti hodinové směny 6-18h a 18-6h (krátký dlouhý týden)

Požadavky

- základní znalost práce na PC
- dobrý zdravotní stav
- nevhodné pro alergiky na prach a pyl
- ochota pracovat na 12tky (krátký/dlouhý týden)

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 29000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek